sobota, 25 kwietnia 2015

Bo brak tytułu też jest tytułemJak dawno mnie tu nie było. Miesiąc, to chyba moja najdłuższa przerwa.  Chciałam milion razy napisać posta,  ale brak czasu. Ciągle zawalają nas nauką. Mam nadzieje że po tym tygodniu będą już luzy.


Chciałbym ktoś morze posta bez lalek np . zdjęcia zwierza.  Jakby był ktoś chętny, to piszcie w komentarzach. Bo mam takich zdjęć pełno i tak się zastanawiam czy dodać czy też nie.


Jak pewnie zauważyliście zmienił się wygląd bloga,  a to zasługa genialnej Metal. Podoba się? Bo mi bardzo, potem będzie  też strona z moimi lalkami.Mam też Kartofla, zgadnie może ktoś o co chodzi z ,, adopted by Borys,,?


Dzisiaj wyjątkowo zdjęcia Laury nie było jej tu... ho ho ho jak długo. Wiem że zdjęcia takie se ale jak już mówiłam nie idzie mi się z nią dogadać, a potrzebuje chociaż jednego porządnego posta. Jak to ja nie chciało mi się nigdzie iść,  więc jak miałam uczyć się polskiego to na balkon poszłam. Akurat nikogo nie było więc mogłam se na to pozwolić. Ale to nie te zdjęcia wam dzisiaj pokaże tylko takie inne przed blokiem . Najpierw Laura była na trawie, ale kicha.  Więc przełożyłam ją na murek od garażu.  Od razu mówię że lalka praktycznie wszędzie ma taką samą poze.


P.S nie wiem dlaczego jest że opublikowano dnia 25 kwietnia,  jak zrobiłam to 29


2 komentarze:

  1. Te zdjęcia są naprawdę bardzo ładne. W sumie mogłabyś wstawić jakieś fotki bez lalek. Wreszcie urozmaicenie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz bardzo ładną lalkę :) Myślę, że od czasu do czasu posty o innej tematyce są ok ;)

    OdpowiedzUsuń

Komentuj, to nie boli a sprawia ogromną radość. Ale pamiętaj zawsze bądź szczery.