wtorek, 11 sierpnia 2015

Hello, I am here one year!

Więc piszę ten blog już od roku, jak ten czas szybko leci... jak by to było wczoraj. Blog przeszedł wielkie zmiany. Najpierw blog miał inną nazwę i nie był lalkowy, dodawałam rysunki, beznadziejne tutorial. Po jakimś tam czasie zaczęłam interesować się fotografią, dodawałam zdjęcia kwiatów. Potem naciągneło mnie na MH i to ich zdjęcia dodawałam, wtedy właśnie zmieniłam adres i nazwę na taką jaka jest teraz. Potem zobaczyłam u  dyli dyniogłówki i po jakimś sobie ową na byłam. Po jakimś długim czasie zaczęły pojawiać się komentarze, wyświetlenia i obserwatorzy ( obserwuje mnie trochę fejmów :D xd) Mam opublikowanych 41 postów, a na wersji roboczej ( te które jak była zmiana cofnęłam 87, z czego wcześniej usunęłam 30 pare.


Mam 23 obserwatorów, a nie dawno stuknęło mi 10000 wyświetleń.Największą liczbę i ilość komentarzy ma  ten post, dostał on 255 wyświetleń i 15 komentarzy!

Na koniec jeszcze 4 zdjęcia pt. testujemy aparat w nowym fonie.


11 komentarzy:

 1. Jakimś mistrzem angielskiego nie jestem, ale wydaje mi się, że tytuł powinien brzmieć "Hello, I am here one year", bo teraz w wolnym tłumaczeniu wychodzi "Cześć, jestem słyszeć jeden rok". I jeszcze coś machnęłaś z apostrofem :) Gratuluję roku blogowania, Życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki i sory za błędy już poprawiam

   Usuń
  2. Wydaje mi się że tytuł jest dobrze, pomyliłaś 'here' czyli 'tutaj' z 'hear' czyli 'słyszeć'. ;)

   Usuń
  3. Już jest dobrze :) Wcześniej była wersja "Hello, I' am hear one year", Pewnie po prostu literówka :)

   Usuń
 2. Gratuluję roku blogowania ;D Mam nadzieję, że zostaniesz z nami jak najdłużej! ^^
  Świetne zdjęcia ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję rocznicy! ;3 Oby więcej takich. ;3;

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratki :D Zdjecia sa mega! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Congratulations~ I nigdzie nie uciekaj jakby co, śliczne zdjęcia robisz ;>

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy8:44 AM

  Czy tylko mi się wydaje, czy źle ma takie brązowe kropki na buzi? To jakieś plamki, odbarwienia, czy po prostu taka była? Z ciekawości pytam ;p xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jestem jej drugą właścicielką, najpierw była u Anny i to ona dorobiła
   te kropeczki (?).
   Sory że dopiero teraz odpisuje ale byłam w Bułgarii i nie miałam niczego żeby odpisać

   Usuń
 7. Gratuluję ♥ Podoba mi się kolorystyka zdjęć, jest taka pozytywna i wesoła. Znów odwołam się do stylizacji, sukienka jest prześliczna. Uszyta moim ulubionym krojem sukienek. Wzór kratki jak i złote niteczki, które, wiem, że łatwo pominąć są cudne. Nie zapominając o dwóch różowych guziczkach. Bardzo starannie przyszytych. Dal, pięknie upozowana. Podoba mi się motyw i wykonanie. I jeszcze raz... Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń

Komentuj, to nie boli a sprawia ogromną radość. Ale pamiętaj zawsze bądź szczery.