piątek, 19 lutego 2016

Say goodbay...?

Odejść czy nie. Ostatnio w ogóle nie ruszam lalek z półki, jak próbowałam coś kiedyś tam zrobić to też nic nie wychodzi. Ale jednak z drugiej strony po prawie dwóch latach szkoda to wszystko zostawić. Wiem że pewnie nikt tego nie czyta bo wyświetlenia postów z dnia na dzień maleją, komentarzy też nie ma. Więc nie wiem jak chcecie, mam odejść czy nie?


4 komentarze:

 1. Nie odchodź :<
  Zawsze możesz trochę zmienić tematykę bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy1:16 AM

  W sumie mam ten sam dylemat. Może po prostu.. nie wiem, szkoda bo robisz naprawdę śliczne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozumiem Cię doskonale. Sama miałam dużo kryzysów i niezliczone przerwy w blogowaniu. Ale wiesz co? Lalki są już nieodłączną częścią mojego życia. Kocham z nimi współpracować, a potem dzielić się tym wszystkim z innymi na blogu. Fakt faktem, że wiele się zmieniło i ludzie odeszli. Jednakże niektórzy pozostali, a nawet doszły nowe osóbki♥ Dlatego uważam, że warto zostać i pchać świat lalkowy dalej do przodu. Sama póki co nie prowadzę bloga ze względu na brak komputera i zepsuty aparat, ale z lalkami cały czas pracuje i już nie mogę się doczekać, kiedy znów usiądę do napisania notki. ;)
  Z drugiej strony jeżeli faktycznie coś Ci nie idzie, to może krótka przerwa będzie dobra. Odetchniesz, pozbierasz świeże pomysły. W każdym razie szkoda byłoby stracić kolejną, świetną lalkowiczkę więc przemyśl to dobrze ^^!
  Pozdrawiam cieplutko~

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie odchodź! Lalkowy świat Cię potrzebuje! Wiem co czujesz, chyba każdy lalkowicz przechodzi czasem taki kryzys, ale nie daj mu się! (Tak, to zabrzmiało nieco jak reklama leku na przeziębienie xD).
  Ale mówię poważnie, jestem pewna, że jeśli odejdziesz wiele osób będzie tęsknić. Liczę na to, że nabierzesz nowych chęci i kiedy następnym razem tu zajrzysz to ze świeżą dawką pozytywnej energii :D

  OdpowiedzUsuń

Komentuj, to nie boli a sprawia ogromną radość. Ale pamiętaj zawsze bądź szczery.